قبل از خرید بازید پست اینستاگرام لطفا قوانین سفارش را در انتهای صفحه مطالعه کنید.

برای سفارش تعداد دلخواه لایک یا لایک کیفیت بالا، با پشتیبانی در واتس اپ به شماره 09366363644 در تماس باشید.

خرید لایک اینستاگرام

500 لایک اینستاگرام

خرید لایک ارزان

5000 تومان

 • بدون نیاز به پسورد شما
 • پشتیبانی 24 ساعته

1000 لایک اینستاگرام

خرید لایک ارزان

7000 تومان

 • بدون نیاز به پسورد شما
 • پشتیبانی 24 ساعته

2000 لایک اینستاگرام

خرید لایک ارزان

14000 تومان

 • بدون نیاز به پسورد شما
 • پشتیبانی 24 ساعته

خرید لایک ارزان

سرویس های لایک آسمان ممبر یکی از سرویس های لایک ارزان در مقایسه با سایر رقبا میباشد. از آنجایی که لایک ها به صورت مستقیم از سرورها توسط آسمان ممبر تهیه میشود از این رو هیچ واسطه ای این بین نبوده و به همین جهت سرویس سایت asemanmember از ارزان ترین لایکها میباشد.

لازم به ذکر است از آنجایی که لایک ها دارای قیمت پایین میباشد، ولی در مقایسه با قیمت خود از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند، به طوری که همین کیفیت لایک توسط سایرین با قیمت بالا عرضه میشود.

گفتنی است بسیاری از ارائه دهندگان سرویس لایک، با توجه به کیفیت و قیمت مناسب سرویس لایک آسمان ممبر، این سایت را به عنوان واسط برای خود برمیگزینند.

خرید لایک ایرانی ارزان

سرویس هایی که در سایت عرضه میشوند، سرویس های لایک فیک هستند و از آنجایی که این لایکها ایرانی نیستند به همین جهت در صورتی که اگر قصد خرید لایک ایرانی را دارید از سایت اقدام نکنید.

برای خرید لایک ایرانی با کیفیت، با پشتیبانی در واتس اپ تماس بگیرید تا سفارش شما از این طریق انجام شود. لایک های ایرانی آسمان ممبر دارای بالاترین کیفیت بوده و به همین علت قیمت آن در مقایسه با لایک های فیک، بالاتر میباشد.

لایک کردن به چه معناست؟

لایک به معنای دوست داشتن یا پسندیدن و از این قبیل ما نیست وقتی شما یک پستی را در اینستاگرام خود منتشر میکنید کسانی که شما را دنبال می کنند در صورتی که از پست شما خوششان بیاید آن را به اصطلاح لایک می کنند

هر چقدر لایک های یک پست بیشتر باشد به معنای آن است که این پست مورد توجه بسیاری قرار گرفته است

خرید لایک اینستاگرام چگونه است؟

برای اینکه پست شما تعداد لایک های بیشتری را دریافت کند طبیعی است که باید فالوورهای بیشتری نیز داشته باشید

اما شما می توانید با خرید پکیج های لایک ایرانی و خارجی اینستاگرام سایت آسمان ممبر به راحتی تعداد لایک های پست های خود را بدون داشتن فالوورهای زیاد افزایش دهید.

چرا لایک اینستاگرام بخریم؟

در کنار کامنت ها، لایک ها ارزش بالایی در اینستاگرام دارند. وقتی پست شما دارای تعداد لایک بالا باشد به نوعی برای جامعه رسانه های اجتماعی پست شما دارای ارزش خاصی است و به نوعی تاییدیه معتبر بودن پست شما میباشد. همانطور که گفته شد، لایک ها نه تنها نشان میدهد که پست شما خاص است از این رو به بقیه بازدید کنندگان شما نشان میدهد که پیج شما ارزش فالوو کردن را دارد.

هرچه اکانت شما لایک بیشتری دریافت کند نشان از کیفیت و محبوبیت پیج شما میباشد و اینستاگرام با توجه به الگوریتم تعریف شده خود پستی که لایک زیادی را دریافت کرده باشد با توجه به شمارنده لایک که به صورت عددی میباشد را به عنوان یک پست محبوب در معرض نمایش کاربران قرار میدهد.

میتوان گفت لایک کردن پستهای اینستاگرام نیز راهی برای تعامل با دیگر کاربران است، به این جهت که زمانی که پست شما لایک میشود شما اکانتهایی که پستهای شما لایک کرده اند را میتوانید مشاهده کنید از این رو با فالوو کردن آنها تعامل های شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام بیشتر از قبل میشود و از این فرصت بینظیر نهایت استفاده را کنید و به تعداد فالوورهای خودتان اضافه کنید.

قوانین ثبت سفارش

 • پیج شما بایستی عمومی (public) باشد.
 • تا اتمام سفارش پیج را خصوصی و دی اکتیو نکنید.
 • طبق سیاست های اینستاگرام لایک ها قائدتا دارای ریزش بوده و در هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کنید و آسمان مبر هیچ مسئولیتی در قبال ریزش ها ندارد
 • تا اتمام سفارش اسم پیج و کپشن پست را تغییر ندهید.
 • برای هر لینک پست اینستاگرام تا زمانی که سفارش آن تمام نشده، دوباره سفارش ندهید
 • با توجه به قیمت لایک ها ، لایک ها از اکانت های واقعی نیستند ، در صورت تمایل به دریافت لایک واقعی با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
 • سفارشات در سریع ترین زمان ممکن انجام میشوند در صورتی که زمان انجام سفارشتان بیش از 24 ساعت به طول انجامید یا بصورت کامل انجام نشد با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
 • در صورت رعایت نکردن موارد فوق سایت آسمان ممبر هیچ مسئولیت و تعهدی بابت لغو سفارش شما ندارد.
 • سایت آسمان ممبر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.